Radkowski Trakt 2014

Drodzy Zawodnicy.
Ponieważ w Naszym środowisku już krąży wiele plotek na temat Radkowskiego Traktu (dla wygody użyjemy dalej skrótu RT), chcemy przedstawić Nasze stanowisko w tym temacie. Potwierdzamy, iż w tym roku nie uda Nam się niestety zorganizować RT, z przyczyn od Nas całkowicie niezależnych. W wyniku prowadzonych w ostatnich tygodniach rozmów oraz ingerencji osób trzecich, ostatecznie nie otrzymaliśmy od Gminy zezwolenia na organizację RT w roku 2014. Post opublikowany dnia 22.02.2014 miał na celu przede wszystkim poznanie Waszego zdania i potencjalnego zainteresowania RT, biorąc pod uwagę narzucony przez Gminę majowy termin imprezy.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że mimo tego nie poddajemy się i w związku z takim obrotem spraw, cały czas szukamy innej możliwej lokalizacji na przeprowadzenie imprezy o podobnym charakterze jeszcze w tym roku (mamy do dyspozycji jeden wolny termin wrześniowy).
Zachęcamy zatem do śledzenia Naszego profilu na FB, gdzie publikować będziemy na bieżąco wszystkie informacje o nowych projektach realizowanych przez AK Dolny Śląsk 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s