Oświadczenie w sprawie Radkowskiego Traktu 2014r.

Drodzy Zawodnicy,
ponieważ w naszym środowisku już krąży wiele plotek na temat Radkowskiego Traktu (dla wygody użyjemy dalej skrótu RT), chcemy przedstawić nasze stanowisko w tym temacie. Potwierdzamy, iż w tym roku nie uda nam się niestety zorganizować RT, z przyczyn od nas całkowicie niezależnych. W wyniku prowadzonych w ostatnich tygodniach rozmów oraz ingerencji osób trzecich, ostatecznie nie otrzymaliśmy od Gminy zezwolenia na organizację RT w roku 2014. Post opublikowany dnia 22.02.2014r. miał na celu przede wszystkim poznanie Waszego zdania i potencjalnego zainteresowania RT, biorąc pod uwagę narzucony przez Gminę majowy termin imprezy.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że mimo tego nie poddajemy się i w związku z takim obrotem spraw, cały czas szukamy innej możliwej lokalizacji na przeprowadzenie imprezy o podobnym charakterze jeszcze w tym roku (mamy do dyspozycji jeden wolny termin wrześniowy).
Zachęcamy zatem do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie publikować będziemy na bieżąco wszystkie informacje o nowych projektach realizowanych przez Automobilklub Dolny Śląsk.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s